Clubinfo



Het correspondentieadres, bezoekadres en de e-mailadressen waarop u ons kunt bereiken.

Algemeen: 
info@vvschijf.nl
Voor al je vragen of het laten plaatsen van je bericht op de website.

Correspondentieadres:
De Nieuwe Zoek 21
4721 CA  Schijf

Accomodatie Sportpark de Zoek:
Zoeksedijk 6
4721 AT  Schijf
Tel. 0165 34 31 15

Opgericht: 1 juli 1966
Tenue: Geel shirt, Rode broek en geel/rode kousen.

Hoofdbestuur



v.l.n.r. Rob Adriaensen, Jan Naalden, Sven Arink, Roy van Zundert, Paul Suijkerbuijk, Erwin Damen, Evelien Hack, Gerard Suijkerbuijk en Mieke Godrie.

 Leden Hoofdbestuur
 
 Functie                                                   Naam  E-mailadres  Telefoon
 Voorzitter (+ Kantinebeheer)  Paul Suijkerbuijk   p.suijkerbuijk14@gmail.com  06 55 68 89 31  
 Secretaris  Evelien Hack   secretaris@vvschijf.nl   
 Penningmeester  Sven Arink  svenarink@gmail.com  06 12 01 05 56
 Wedstrijdsecretariaat  Erwin Damen  wedstrijdsecretariaat@vvschijf.nl  06 22 61 56 33
 Sponsoring  Rob Adriaensen  sponsoring@vvschijf.nl  06 83 96 84 15 
 Activiteiten  Mieke Godrie  activiteiten@vvschijf.nl   
 Jeugdzaken  Gerard Suijkerbuijk     
 Accommodatie  Jan Naalden     
        

Jeugdbestuur



v.l.n.r. Hans van Merriënboer, Alwin van Aken, Gerard Suijkerbuijk, Rohan Oostvogels en Floris Naalden.

 Leden Jeugdbestuur
 
 Functie                                                   Naam  E-mailadres  Telefoon
 Voorzitter  Gerard Suijkerbuijk        
 Secretaris + aanspreekpunt junioren   Alwin van Aken alwin.van.aken@gmail.com  06 30 34 94 37  
 Wedstrijdsecretaris Jeugd  José Verhoeven jeugd@vvschijf.nl   
 Materialen + jeugdactiviteiten  Hans van Merrienboer      
 Aanspreekpunt pupillen  Floris Naalden     
 Bestuurslid  Kristel Snepvangers     


Voetbaltechnische zaken:  tc@vvschijf.nl

Technische Commissie
 Vertegenwoordiger Senioren Heren  Nick van de Sande 
 Vertegenwoordigers Dames + Meisjes    Inge van Overveld
 Mieke Godrie
 Vertegenwoordiger B-jeugd  Joost Nouws
 Vertegenwoordiger D- en C-jeugd  Nick van Dijk
 Vertegenwoordiger F- en E-jeugd  Marc Naalden


Hoofdtrainers
 Heren 1  Cees van Beers
 Dames 1  Ton van Dongen
 Keepers; Jeugd + Senioren   Richard Fossen / Peter Valster 

 



 

Sponsoren

DGD Administratie- en Belastingadviseurs
schijf.eu
Design en ontwikkeling door Laarink Webdesign - Voetbalshirts door Hollandse Velden