Samenwerking Fysiotherapie Dynamico

VV Schijf wil zijn leden de beste mogelijkheden geven om na een blessure zo snel mogelijk te herstellen. Om een voor jou passende tijd te vinden hebben wij 2 opties. Op maandagavond kun je terecht bij Dynamico fysiotherapie in Rucphen. Zij verzorgen iedere maandag van 19.00 - 19.50 een sportspreekuur in hun praktijk te Rucphen. Je kunt je hiervoor aanmelden via de mail, info@dynamico.nl of via het nummer 0165-853370. Geef hierbij aan dat je lid van bent van VV Schijf en aan het sportspreekuur zijn geen kosten verbonden. Als er vervolgens een traject gestart zal worden, gaat dit via de aanvullende verzekering voor fysiotherapie. De tweede optie is dinsdagavond op de club zelf. 

Sponsoren

DGD Administratie- en Belastingadviseurs
schijf.eu
Design en ontwikkeling door Laarink Webdesign - Voetbalshirts door Hollandse Velden