Schijf - Achtmaal: alléén maar winnaars

Schijf – Achtmaal: wat een feest!!
 
Het kan dus echt.
Lang geleden dat we nog eens een Schijf –Achtmaal hebben beleefd, maar de schade is ruimschoots ingehaald.
350 supporters trotseren op zaterdagavond de regen, 2 ploegen die er een heerlijke derby van maken, sportief, op het randje met respect voor elkaar en vooral héél spannend. Hoofdsponsor “Schipper groep” die gul trakteert tijdens de rust. Een prima organisatie door de activiteiten commissie, lekker jong en ijverig personeel, een derde helft tot diep in de nacht, lachende gezichten, goede muziek en een spetterende lichtshow, leuke mensen, verbroedering, allemaal vrienden in een werkelijk ei-volle warme kantine, een paar supporters die letterlijk de verwarming wat lager te zetten met arme Arwin als slachtoffer (Arwin, sterkte jongen!!), bier, wijn, rook, nog meer bier, een schrobbelérke en feest. Een avond om lang van na te genieten, met uiteindelijk alleen maar winnaars. Allemaal, namens iedereen die er mee te maken heeft; een hartelijke dank voor de sportiviteit. Schijf tegen Achtmaal, dat staat weer op de kaart!  

Sponsoren

DGD Administratie- en Belastingadviseurs
schijf.eu
Design en ontwikkeling door Laarink Webdesign - Voetbalshirts door Hollandse Velden