Sportpark gesloten in maart

Vandaag heeft de KNVB in samenspraak met het RIVM de nieuwe maatregelen bekend gemaakt ter verdere verspreiding van het coronavirus. Dit betekent dat tot en met 31 maart alle wedstrijden zijn uitgesteld. De KNVB adviseert alle verenigingen om ook geen trainingen, oefenwedstrijden of andere bijeenkomsten te organiseren. Een lastig besluit, maar het bestuur van RKVV Schijf heeft besloten dit advies op te volgen en alle activiteiten te schrappen. Sportpark De Zoek blijft de rest van maand gesloten. Zodra er nieuwe ontwikkelingen zijn, dan zullen we deze uiteraard bekend maken.
Hopelijk kunnen we hiermee bijdragen aan een snelle indamming van dit virus.
 
Met sportieve groet,
Bestuur RKVV Schijf

Sponsoren

schijf.eu
DGD Administratie- en Belastingadviseurs
Design en ontwikkeling door Laarink Webdesign - Voetbalshirts door Hollandse Velden