Ton van Dongen keert volgend seizoen terug als trainer van dames 1

We zijn verheugd dat we een hernieuwde samenwerking aan gaan met Ton van Dongen. Bij Ton hangt de Schijf vlag alweer te wapperen. Na een jaartje afwezigheid (Moerse Boys) is Ton weer terug op het oude nest. 
Ton zal de dames selectie gaan trainen, en Jan Dircken zal ook in de trainersstaf actief blijven, zij het op een lager pitje. De damesafdeling is met aanvulling van enkele jeugdleden op sterkte (ca 50 speelsters) en zal komend seizoen weer met drie teams aan de competitie starten. Dames 1 speelt zoals vorig seizoen 2e klasse, Dames 2 zal in de 4e klasse starten en Dames 3 speelt op 5e klasse niveau. De trainingen voor dames 1 beginnen op 4 augustus, dames 2 en 3 starten de training op zondag 11 augustus. 

Sponsoren

DGD Administratie- en Belastingadviseurs
schijf.eu
Design en ontwikkeling door Laarink Webdesign - Voetbalshirts door Hollandse Velden