Cupfighters 20 mei - Geef je op!!

Komende zaterdag spelen Heren 3 en Dames 1 in Bergen op Zoom allebei de bekerfinale! Steun onze Schijfse spelers/speelsters en ga gezellig mee met de bus naar Bergen op Zoom. Om 9:15 uur verzamelen de spelers en supporters van Heren 3 op ons sportpark. Na afloop van de wedstrijd van de heren word je doorgebracht met de bus voor de wedstrijd van de dames. De speelsters en supporters voor de wedstrijd van de dames verzamelen om 12:15 uur op ons sportpark. Tussen 17:00 uur en 18:00 uur zijn we weer terug in Schijf en zal er aansluitend een bbq en feestavond in onze kantine zijn. Kosten voor bus bedragen 15 euro. De bbq kost 12,50 euro en de combi bus+bbq kost 25 euro. Geef je uiterlijk komende donderdag op door een mail te sturen naar activiteiten@vvschijf.nl.

Sponsoren

DGD Administratie- en Belastingadviseurs
schijf.eu
Design en ontwikkeling door Laarink Webdesign - Voetbalshirts door Hollandse Velden