vv Schijf logo

Clubinfo

Clubinfo

Het correspondentieadres, bezoekadres en de e-mailadressen waarop u ons kunt bereiken.

Welkom bij R.K.V.V. Schijf

Algemeen

secretaris@vvschijf.nl
Voor al je vragen of het laten plaatsen van je bericht op de website.

Opgericht: 1 juli 1966

Tenue: Geel shirt, Rode broek en geel/rode kousen.

Correspondentieadres

De Nieuwe Zoek 21
4721 CA Schijf

Accomodatie Sportpark de Zoek

Zoeksedijk 6
4721 AT Schijf
Tel. 0165 34 31 15

Hoofdbestuur

Hoofdbestuur

v.l.n.r. Rob Adriaensen, Jan Naalden, Sven Arink, Roy van Zundert, Paul Suijkerbuijk, Erwin Damen, Evelien Hack, Gerard Suijkerbuijk en Mieke Godrie.

Leden Hoofdbestuur

Functie Naam E-mailadres Telefoon
Voorzitter vacant - -
Secretaris Evelien Hack secretaris@vvschijf.nl 0623885767
Penningmeester Sven Arink svenarink@gmail.com 0622615633
Wedstrijdsecretariaat Erwin Damen wedstrijdsecretariaat@vvschijf.nl -
Sponsoring Rob Adriaensen sponsoring@vvschijf.nl 0683968415
Activiteiten Fleur Suijkerbuijk activiteiten@vvschijf.nl -
Jeugdzaken Hans van Merrienboer - -
Accommodatie Jan Naalden - -
Kantine beheer Paul Suijkerbuijk p.suijkerbuijk14@gmail.com 0655688931

Jeugdbestuur

Jeugdbestuur

v.l.n.r. Hans van Merriënboer, Alwin van Aken, Gerard Suijkerbuijk, Rohan Oostvogels en Floris Naalden.

Leden Jeugdbestuur

Functie Naam E-mailadres Telefoon
Voorzitter Hans van Merrienboer - -
Secretaris vacant - -
Wedstrijdsecretaris jeugd José Verhoeven jeugd@vvschijf.nl -
Bestuurslid Floris Naalden - -
Bestuurslid Kristel Snepvangers - -
Bestuurslid vacant - -

Voetbaltechnische zaken

tc@vvschijf.nl

Hoofdtrainers

Heren 1
Jan Hereijgers

Dames 1
Ton van Dongen

Keepers; Jeugd + Senioren
Richard Fossen / Peter Valster

Voor meer informatie over het privacybeleid van vv Schijf: AVG

jaarversl2020.pdf